logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

У вас часто болить спина? Порушена постава чи є підозри на новоутворення? Поставити правильний діагноз і призначити ефективний курс лікування за цих та інших симптомів допоможе обстеження та звернення до фахівців. Виконати високоінформативну комп'ютерну томографію (КТ) грудного відділу хребта у Києві можна у TomoClinic, в якій застосовується сучасна техніка експертного класу та працюють досвідчені лікарі.

КТ грудного відділу хребта — це сучасний рентгенологічний метод діагностики, який дає змогу детально візуалізувати стан грудних хребців та міжхребцевих дисків, хребетного каналу, спинного мозку та навколишніх тканин. Обстеження допомагає виявляти запальні, дегенеративні та онкологічні захворювання кісткових структур і навколишніх тканин навіть на початкових стадіях розвитку. Комп'ютерна томографія грудного відділу хребта по праву вважається золотим стандартом діагностики багатьох патологій та застосовується для планування операцій та оцінки ефективності проведеного лікування.

Переваги
Томограф експертного класу
Досвідчені лікарі
Точність діагностики
Висновок за міжнародними стандартами
Комфортні умови
Прийнятна ціна

АКЦІЯ

В період з 1 липня по 31 серпня в клініці діє знижка 10% на всі види КТ:

Що показує КТ грудного відділу хребта?

Комп'ютерна томографія грудного відділу хребта допомагає отримувати пошарові знімки найтонших зрізів досліджуваної області, складати тривимірне зображення та оцінювати стан:

 • кісткових та хрящових структур: дефекти, розрідження, остеомієліт, остеопороз, дегенерацію міжхребцевих дисків, розростання хрящів;
 • хребетного каналу;
 • спинного мозку;
 • відростків хребців;
 • зв'язок хребців;
 • корінців спинномозкових нервів;
 • міжхребцевих отворів.

КТ виконується для виявлення особливостей будови та розміщення хребців, хребетних суглобів, міжхребцевих дисків, форми та діаметра хребетного каналу, його наповнення та симетрії.

У TomoClinic комп'ютерна томографія може виконуватися за допомогою МСКТ грудного відділу хребта, яка дає точніші знімки та менше променеве навантаження. Датчики томографа обертаються навколо тіла пацієнта та забезпечують отримання понад 200 високоточних знімків за одне коло, з яких складається максимально повна тривимірна картина стану досліджуваної області.

Процедура найчастіше виконується без застосування контрастного посилення, оскільки звичайні знімки допомагають детально та точно вивчати кісткові структури. КТ грудного відділу з контрастом виконується в тих випадках, коли потрібна докладніша візуалізація м'яких тканин у разі підозри на наявність пухлин. Для контрастного посилення застосовують йодовмісні препарати, які повністю видаляються з організму протягом кількох днів.

Показання до КТ грудного відділу хребта

Основними показаннями до призначення КТ грудного відділу є такі патології та стани:

 • біль у грудях;
 • ревматичні захворювання;
 • поколювання у грудній клітці;
 • поколювання верхніх кінцівок;
 • дискомфорт між лопатками;
 • постійна набряклість шиї та обличчя;
 • регулярний кашель;
 • задишка;
 • скутість грудного відділу;
 • міжреберна невралгія;
 • дегенеративні зміни: остеоартроз, спондильоз, дискоз;
 • новоутворення грудного відділу хребетного стовпа: доброякісні, злоякісні, метастази з інших органів;
 • вроджені аномалії розвитку тощо.

Зробити КТ грудного відділу необхідно для складання плану хірургічних операцій та оцінки ефективності проведеного лікування. У деяких випадках процедура проводиться у разі неможливості виконання МРТ.

Протипоказання

Для безпечного виконання КТ грудного відділу хребта протипоказання оцінюються на етапі призначення процедури. Саме тому дослідження варто проводити за призначенням спеціаліста.

КТ грудного відділу не проводиться у разі виявлення таких протипоказань:

 • вагітність;
 • вік до 18 років (без особливих показань).

До відносних протипоказань для КТ належить лактація, тяжкий стан хворого, наявність мимовільних посмикувань тіла або рухів.

Під час призначення КТ із контрастом оцінюються додаткові протипоказання:

 • алергія на йодовмісні речовини;
 • тяжкі патології щитовидної залози, нирок та печінки;
 • високий рівень креатиніну;
 • тяжкі форми цукрового діабету;
 • тяжкий перебіг бронхіальної астми.

У випадку призначення процедури з контрастним посиленням під час лактації жінці рекомендується зробити заздалегідь запас зцідженого грудного молока. Після завершення процедури зціджене молоко необхідно утилізувати протягом 2 днів.

При цьому в багатьох медцентрах існує обмеження щодо проведення КТ для пацієнтів з високою масою тіла. Але у TomoClinic технічні характеристики томографа дозволяють обстежити пацієнтів із вагою до 200 кг.

Як підготуватися до КТ грудного відділу хребта?

Для виконання звичайної комп'ютерної томографії грудного відділу хребта спеціальна підготовка непотрібна. Пацієнту достатньо взяти із собою направлення та результати попередніх досліджень, які можуть допомогти лікарю відстежити динаміку розвитку захворювання чи ефективність лікування.

Підготовка до КТ грудного відділу хребта з контрастним посиленням потребує спеціальних заходів. Для відхилення протипоказань лікар призначає виконання аналізу крові на рівень креатиніну та сечовини чи інші біохімічні показники. У разі потреби рекомендується консультація ендокринолога. У день процедури варто відмовитися від їди, оскільки внутрішньовенне введення контрастного препарату має проводитися натщесерце.

Як роблять КТ грудного відділу хребта?

Виконання комп'ютерної томографії грудного відділу хребта проводиться у спеціально обладнаному кабінеті.

Перед обстеженням варто зняти усі прикраси з металу. Також лікаря необхідно попередити щодо наявності у тілі металовмісних конструкцій, що використовуються в медичних цілях.

Процедура здійснюється в лежачому положенні на столі томографа. У разі потреби в процесі дослідження вводиться контрастний препарат. До початку сканування фахівець пояснює пацієнту, що під час проведення знімків варто зберігати нерухомість, і виходить із кабінету. Подальше спілкування ведеться через переговорний пристрій. Лікар контролює проведення серії знімків. Після завершення дослідження фахівець допомагає пацієнту піднятися зі столу.

Після процедури загальний стан не змінюється, і пацієнт може вирушати додому. На нашому сайті ви зможете дізнатись про те, як переноситься КТ грудного відділу хребта у відгуках пацієнтів.

Результати КТ грудного відділу хребта

Виконання КТ не займає багато часу, але для складання опису знімків та заключення фахівця необхідно кілька годин. Після КТ грудного відділу хребта результати можна отримати через 24 години. У TomoClinic експертний висновок складається у повній відповідності до вимог міжнародних стандартів.

Після виконання КТ грудного відділу хребта розшифровкою результатів повинен займатися лікар пацієнта. Тільки фахівець може правильно інтерпретувати їх та поставити заключний діагноз.

Скільки триває КТ грудного відділу хребта?

Виконання звичайного КТ займає трохи більше 15–20 хвилин. Сканування із контрастом триває приблизно 30 хвилин.

Вартість КТ грудного відділу хребта?

За виконання КТ грудного відділу ціни дослідження визначаються різновидом процедури. Дослідження з контрастом коштує дорожче. Дізнатись точну вартість діагностики можна в операторів контакт-центру після отримання направлення у лікаря.

Переваги КТ грудного відділу хребта у нашій клініці

 1. Мультиспіральний Aquilion ONE фірми Toshiba на 640 зрізів експертного класу.
 2. Досвідчені рентгенологи та лікарі інших спеціалізацій.
 3. Висока точність знімків.
 4. Складання висновку за міжнародними стандартами.
 5. Можливість виконання КТ у нічний час.
 6. Умови з підвищеним комфортом.
 7. Прийнятна ціна.

Лікарі

Вам необхідно зробити КТ грудного відділу хребта в Києві, і ви шукайте оптимальний варіант? Звертайтеся в TomoClinic в Голосіївському районі: набирайте номер телефону, вказаний на сайті, або заповнюйте стандартну форму для замовлення зворотнього дзвінка або запису онлайн. Спеціалісти контакт-центру швидко зв'яжуться з вами та запишуть на процедуру або консультацію до лікаря в зручний для вас час. У разі необхідності в клініці можуть проводитися всі види рентгенографії, УЗД, МРТ хребта, КТ ОГК, КТ ОМТ та інші дослідження.

Часті запитання
Чи видно легені на КТ грудного відділу хребта?

На знімках КТ відображаються навколишні до хребта органи та тканини, і по них видно деякі патологічні зміни. Однак у разі підозри на рак легень та інші патології легень для отримання високоінформативних знімків, що дають змогу максимально точно оцінювати клінічну картину, варто проводити КТ легень.

Чим відрізняється КТ від МРТ грудного відділу хребта?

Знімки КТ допомагають детально оцінювати стан кістки та твердих тканин хребетного стовпа. Комп’ютерна томографія, певною мірою, відображає стан м’яких тканин, але точнішу візуалізацію цих структур дають зображення МРТ грудного відділу хребта. КТ та МРТ хребта можуть виконуватись окремо або доповнюють один одного.

Що належить до КТ грудного відділу хребта?

У разі діагностичного використання комп'ютерної томографії можна отримувати чіткі зображення грудних хребців, їхніх зв'язок та відростків, міжхребцевих дисків, отворів між хребцями, спинномозкового каналу та спинного мозку, а також корінців спинномозкових нервів.

Який лікар дає направлення на КТ грудного відділу хребта?

Видавати направлення на КТ грудного відділу можуть різні спеціалісти. Це може бути невролог, нейрохірург, хірург, онколог. Важливо, щоби направлення видавав спеціаліст потрібного профілю, оскільки залежно від передбачуваного діагнозу КТ виконується з контрастом або без.

Ціни
МЗКТ грудного відділу хребта
Вiдгуки
Жанна Павловна
Миколюк Дмитрий Леонидович, как хорошо, что процедура КТ грудного отдела позвоночника делалась именно у вас! У меня много лет была грыжа межпозвонкового диска, но удавалось справляться с болями при помощи упражнений и лекарств. Но последнее обострение вызывало настолько сильные боли, что я не могла ни спать, ни есть. Меня направили на КТ. Я обратилась в Клинику Варта, поскольку слышала много хороших отзывов от знакомых. Меня быстро записали на процедуру, и снимки отдали на пленке через пол часа, а описание пришло на почту на следующий день. Очередей не было. Лаборант очень внимательно отнесся ко мне, помог занять правильное положение на столе томографа (у меня есть искривление позвоночника и лежать прямо и неподвижно очень сложно). Ровно на следующий день я получила готовые анализы. Обратилась к хирургу-ортопеду и мне предложили сделать операцию. Другого пути для решения проблемы уже нет, к сожалению. Верю в результат и надеюсь, что смогу надолго избавиться от болей. Дмитрий Леонидович, спасибо за внимательность и профессионализм! Для повторных обследований буду обращаться только к вам!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок