logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo
Ціни
Консультація ендокринолога-онколога
Консультація лікаря-онколога

Що включає консультація онколога в Києві

Консультація онколога передбачає кілька етапів:

 1. Первинний прийом, під час якого лікар оглядає пацієнта, фіксує симптоми та скарги, відповідає на питання, вивчає висновки та результати минулих досліджень, лікувальних заходів. Залежно від форми захворювання та стану організму, можуть призначатися додаткові консультації фахівців в сфері урології, гінекології, мамології, обстеження УЗД, КТ, МРТ, біопсія.
 2. На підставі отриманих результатів обстежень, консиліум лікарів визначають точний діагноз, обирають план ефективного та щадного лікування, фіксуючи всі етапи у лікарняному висновку.
 3. Повторна консультація онколога онлайн чи офлайн, на якій лікар розʼяснює особливості лікувальних заходів, узгоджує терміни та початок лікування.

За бажанням пацієнта, він чи його близькі можуть бути присутніми на консиліумі фахівців.

Найбільш поширені питання серед пацієнтів

Про що варто памʼятати, записуючись на консультацію онколога у Києві? Ми зібрали відповіді на кілька найпопулярніших серед пацієнтів питань.

Про що важливо не забути на прийомі у онколога?

Під час першої консультації онколога-мамолога чи будь-якого іншого вузького онкофахівця важливо докладно розповісти історію хвороби, перебіг симптомів та хронологію їх появи тощо. Оптимально вести власні записи того, як протікає захворювання, аби ви могли детально викласти все лікарю, не плутаючись у датах. Перелік аналізів із результатами, що ви їх здавали, висновки за результатами відвідувань інших лікарів, результати попередніх лікувальних заходів, якщо такі були, – все це потрібно розповісти онкологу.

Що взяти з собою до онколога?

Для ретельного розгляду кожного конкретного випадку хвороби лікар-онколог мусить вивчити та проаналізувати всі записи та висновки, схеми лікування тощо. Тож обовʼязково візьміть із собою копії документів із результатами КТ, МРТ, рентгенівських обстежень, біопсії тощо.

Крім того, покажіть фахівцю всі ліки та дієтичні добавки, що приймаєте як за рецептом, так і без нього. Аби не забути назви та не заплутатися в дозуваннях, просто візьміть всі препарати із собою. Це дозволить лікарю виключити небажані поєднання ліків, щоб уникнути побічних реакцій.

Чи можна приходити на прийом із близькою людиною?

Для досягнення поставлених результатів у лікуванні та позитивної динаміки дуже важливий позитивний настрій пацієнта, а необхідним фактором цього є підтримка близьких людей. Саме тому ми рекомендуємо прийти на консультацію онколога із родичом чи другом: він зможе психологічно підтримати пацієнта, а пізніше допоможе пригадати, якщо щось перший щось забуде.

Які питання потрібно обговорити на консультації онколога?

Вичерпна інформація про діагноз, схему лікування, прогнози та ризики дає можливість побачити всю картину захворювання та налаштовує, дисциплінує пацієнта у боротьбі з онкологією. Тому під час консультації необхідно в деталях проговорити такі питання:

 1. Поставлений діагноз.
 2. Терміни, впродовж яких буде розпочато терапію.
 3. Які є варіанти лікування, що вони передбачають та яка тривалість кожного з них?
 4. В чому плюси обраної схеми лікування?
 5. Які можливі ризики та побічні реакції лікування?
 6. Чи потрібно пацієнту розглянути можливість участі у клінічних випробуваннях нових методів лікування/препаратів?
 7. Чи зміниться спосіб життя після початку лікування? Чи збережеться працездатність впродовж періоду терапії?
 8. Чи впливає лікування на репродуктивну систему та можливість мати дітей? До яких саме заходів можна вдатися, аби зберегти цю здатність?
 9. Як вчинити, якщо з початком лікувальної терапії зʼявляться нові симптоми?
 10. Чи може пацієнт скористатися програмою підтримки для онкохворих?
 11. За яким номером можна телефонувати в разі, якщо виникнуть нові питання у пацієнта?
 12. Чи є можливим складання прогнозів для пацієнта?

Під час консультування онколог детально розповість пацієнту про хворобу, ризики та складнощі, способи лікування та прогнози на одужання. Шанси на успіх визначаються сукупністю факторів, таких як тип раку, його стадія, дата встановлення діагнозу, реакція організму на терапію тощо. Існують кілька типів раку, повністю зцілити які наразі не видається можливим. Проте покращити якість життя пацієнта, як у випадку із хронічними захворюваннями, реально.

Лікарі, що ведуть прийом в TomoClinic, мають глибоку кваліфікацію, величезний досвід, чесні до своїх пацієнтів. Наші фахівці роблять все для одужання кожного, і в разі необхідності можуть змінити схему лікування, призначивши новий препарат, що використовується в клінічних випробуваннях.

Відслідковуючи сучасні методики лікування раку та діючи згідно з міжнародними протоколами, онкологи TomoClinic досягають позитивних результатів у лікування, навіть у випадках із запущеними формами раку. Готовність допомогти та відкритість до пацієнта – головні принципи нашої роботи.

Консультація онколога-мамолога

При виявленні раку молочних залоз важливо якнайшвидше розпочати лікування. Онколог-мамолог нашого центру встановить точний діагноз та призначить ефективне, щадне лікування пухлинних захворювань.

Консультація дерматолога-онколога

Виявлення шкірних новоутворень та диференціація шкірних захворювань від онкологічних патологій – в числі головних задач дерматолога-онколога. В медичному центрі TomoClinic пацієнт отримає консультацію онколога в Києві за доступною ціною. Онкодерматолог ретельно вивчить матеріали хвороби, за необхідності призначить нові дослідження та підбере оптимальну схему лікування для швидкого одужання.

Консультація онколога-гінеколога

Рак органів репродуктивної жіночої системи займає перші позиції стосовно інших форм онкології. Комплексне консультування онколога-гінеколога з урахуванням висновків обстеження допоможе обрати найкращу схему лікування, за можливості із збереженням здатності мати дітей в майбутньому, що особливо важливо для пацієнток репродуктивного віку без дітей.

Консультація хірурга-онколога

Операція з видалення онкологічних новоутворень, доброякісних пухлин є одним з основних методів лікування пухлинних захворювань. Консультація хірурга-онколога необхідна на етапі перед оперативним втручанням, біопсією, операцією із реконструкції тканин після основної операції, аби визначити медичний статус пацієнта, зафіксувати його скарги тощо. Це допоможе отримати обʼєктивний прогноз стосовно відновлення та одужання.

Безкоштовна консультація онколога

Записавшись до TomoClinic, ви можете отримати безкоштовну консультацію онколога в Києві. Згідно з програмою НСЗУ, в нашому центрі вам нададуть консультацію лікаря онколога безоплатно онлайн чи очно, при підтвердженні діагнозу. На офлайн/онлайн консультації онколога-мамолога фахівець детально розбере клінічний випадок, перебіг хвороби, дослідить результати обстежень та попередніх лікувань, якщо такі є, на необхідності призначить нові дослідження. На базі отриманих висновків буде обрано найбільш ефективне лікування.

Для запису на консультацію до онколога зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.

Фахівці
1
Ендокринолог, лікар вищої категорії
7
Лікар-анестезіолог вищої категорії
0
MD. Лікар-анестезіолог
7
Лікар-рентгенолог, радіолог
1
MD. Клінічний онколог. Хірург. Онко-отоларинголог. Головний лікар TomoClinic.
1
Клінічний онколог, хіміотерапевт
0
Лікар-рентгенолог
1
Лікар УЗД, функціональної діагностики. Лікар вищої категорії
1
Клінічний онколог, хіміотерапевт. Завідувачка хіміотерапією
4
MD. Врач-онкогінеколог
0
Онкохірург, онкогінеколог. Завідувач хірургічним відділенням
0
Лікар-ендоскопіст 1 категорії
6
Лікар-онколог першої категорії
0
Онколог, хіміотерапевт
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок