logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

КТ головного мозку у Києві в TomoClinic — визнаний метод діагностики при постійному головному болю, судомному синдромі, травмах голови й інших патологіях. КТ головного мозку — це рентгенологічне дослідження мозку, що ґрунтується на комп’ютерному відтворенні зображення, одержуваного під час кругового сканування. Наші пацієнти проходять комп’ютерну томографію на високоточному обладнанні з інтерпретацією результатів висококваліфікованими фахівцями.

КТ голови й мозку дає змогу провести аналіз стану кісток черепа, навколоносових пазух, тканин і структур головного мозку.

Переваги
Устаткування експертного класу
Безболісний метод діагностики
Виявлення захворювань на ранніх стадіях
Точність отриманих даних
Результати розшифровки на електронному носії
Доступна вартість

АКЦІЯ

В період з 1 липня по 31 серпня в клініці діє знижка 10% на всі види КТ:

Симптоми до проведення КТ головного мозку

КТ головного мозку як скринінговий тест використовують при таких симптомах:

 • сильні постійні головні болі;
 • травми голови;
 • запаморочення;
 • погіршення зору, слуху;
 • порушення в русі, параліч кінцівок.

Комп’ютерна томографія головного мозку є ефективним і точним методом під час проведення онкоскринінгу голови. Онкологи призначають пройти КТ головного мозку, оскільки вже в процесі сканування можуть побачити, де розташована пухлина, її розміри, стан прилеглих тканин тощо.

Показання до КТ головного мозку:

 • контроль проведеного лікування;
 • судомний синдром;
 • підозра на органічне ураження головного мозку;
 • когнітивні порушення;
 • стійкі зміни психічного статусу, що супроводжуються гіпертонією, гіповентиляцією та головним болем;
 • підозра на пошкодження кровоносної судини;
 • передопераційна підготовка.

Ангіографія — це КТ головного мозку з контрастом. Ангіографія дає змогу визначити область і ступінь стенозів, місце звуження судин, провести діагностику аневризм судин мозку, перевірити прохідність судин.

КТ мозку допомагає швидко та з високою точністю виявити значний обсяг патологій.

КТ діагностика головного мозку виявляє такі захворювання:

 • Інсульт
 • Арахноїдит
 • Гідроцефалія
 • Менінгіт
 • Енцефаліт тощо.

Комп’ютерна томографія належить до неінвазивних і абсолютно безболісних методів діагностики, але водночас має низку можливих обмежень:

 • вагітність;
 • ниркова або печінкова недостатність (для КТ із контрастом);
 • цукровий діабет;
 • захворювання щитовидної залози;
 • наявність алергії на контрастну речовину;
 • психічні захворювання, що супроводжуються неадекватними реакціями.

Тож всі обмеження та протипоказання детально аналізує та зіставляє лікар, який готує направлення на томографічне дослідження.

Підготовка до КТ головного мозку

Перед проведенням КТ пацієнту необхідно зняти всі металеві предмети, які знаходяться на рівні дослідження.

КТ із контрастною речовиною проводять натщесерце, тому останнє вживання їжі повинне бути за 4 години до дослідження. Потрібно попередити лікаря про всі вживані ліки, наявність алергічних реакцій на будь-які препарати. Дотримання правил підготовки до КТ дає змогу отримати якісні та чіткі зображення, зростає точність діагнозу.

Як проходить КТ головного мозку

КТ головного мозку

Для проведення дослідження пацієнт лягає на кушетку томографа. Щоб одержати чітке та якісне зображення, потрібно лежати нерухомо. КТ апарат робить декілька знімків, за допомогою яких створюється об’ємне зображення.

У разі проведення томографії з контрастом контрастна речовина вводиться безпосередньо перед дослідженням.

Результати КТ головного мозку та їхнє розшифрування

В процесі дослідження лікар отримує серію знімків у різних проєкціях. Отримані зображення трансформуються в просторову модель, на підставі якої проводиться оцінювання взаємного розташування тканин мозку, кісток черепа, кровоносних судин та інших структур голови, робиться висновок.

Розшифрування томограми виконує лікар-рентгенолог. Пацієнту видаються роздруковані на плівці та записані на електронному носії знімки та розшифровка отриманих даних.

Переваги проведення КТ головного мозку в нашій клініці

 1. Використання томографа експертного класу.
 2. Висока точність отриманих даних.
 3. Виявлення захворювань на ранніх стадіях.
 4. Достовірні результати та можливість зберегти інформацію на цифрових носіях.
 5. Доступна вартість.

Пройти комп’ютерну томографію головного мозку у Києві в Голосіївському районі просто! Для цього достатньо залишити заявку на сайті TomoClinic або зателефонувати за одним із зазначених номерів. Оператор нашого кол-центру розповість, як проходить комп’ютерна томографія голови, про ціну на процедуру з контрастом і без, а також відповість на всі супутні питання.

Часті запитання
Що ефективніше: КТ або МРТ?

Комп'ютерна томографія та магніторезонансна томографія — це дві ефективні методики обстеження, які відрізняються принципом роботи та результатами на знімках. Кісткові тканини обстежують за допомогою КТ, які чітко помітні на знімках, на відміну від м'яких тканин. Тому для обстеження м'яких тканин призначають МРТ.

Як часто можна робити КТ головного мозку?

У процесі діагностики за допомогою КТ виділяється безпечна для життя доза опромінення, але фахівці не рекомендують без необхідності призначати діагностику мозку за допомогою КТ частіше ніж раз на рік. Виняток — індивідуальні випадки, у разі яких варто стежити за станом новоутворень головного мозку чи інших патологій.

Навіщо роблять КТ головного мозку з контрастом?

Обстеження КТ головного мозку із контрастом допомагає виявити серйозні патології — онкологія, утворення тромбів, судинна дистонія тощо. Показання до обстеження з контрастом можуть бути такі симптоми, як запаморочення та постійний головний біль. Вибір препарату та розрахунок дози виконує анестезіолог

Чи є обмеження щодо ваги під час проведення КТ головного мозку?

Всі апарати КТ розраховані на певні габарити — 120 см і мають обмеження за вагою – максимально допустиму вагу до 200 кг. Тому у Клініці Варта на обстеження беруть навіть великих пацієнтів, яким відмовляють у інших центрах.

Фахівці
Ціни
МЗКТ головного мозку
МЗК-ангіографія судин головного мозку
Вiдгуки
Андрей Максимович
Был на кт сосудов головы в TomoClinic. Сразу скажу что цена на данное исследование в этой клинике очень приятная. Меня встретила девушка на входе, все объяснила как будет проходить процедура, провела к кабинету врача. Процедура длилась не долго, прекраснейший врач, который ответил на все мои вопросы. В целом, я доволен, мне все понравилось.
Мирослава Т.
Компютерна томографія головного мозку та шийного відділу хребта пройшла дуже швидко, безболісно та взагалі не страшно, хоча перед процедурою я дуже хвилювалася. КТ - це дуже точний метод дослідження. Я звернулася до TomoClinic після падіння. Невдало зачепилася та впала на металевий паркан. Перше що відчула, головокружіння та розкоординацію, чоловік записав мене на компютенрну томографію головного мозку. Дуже приємний, доброзичливий та кваліфікований персонал. Ціна на процедуру також порадувала у порівнянні з іншими клініками.
Світлана
Кт головного мозгу в Томоклінік - це безболістно, швидко і по дуже гарній ціні. Проходила кт в Томоклінік і залишилася задоволена даною процедурою. Вартість також порадувала. Почалося все зі звернення до невропатолога так як були головокружіння та головні болі. Спочатку я зробила МРТ голови, шиї та сосудів і там знайшли проблему, щоб підтвердити або виключити діагноз треба було зробити додаткове обстеження і лікар направив мене на компютерну томографію. Діагноз не підтвердився. Дуже дякую лікарям клініки за професіоналізм.
Ольга
Кілька років мучуся мігренями. Невролог призначала мрт, а я все боялася, бо розказували, що треба довго лежати і страшно замкненого простору. Але влітку головні болі стали просто нестерпні і вже рішилась. Записалась у Варту, бо тут проходила томографію сестра і їй все сподобалось. Що сказать... Чи то апарат такий, що в ньому більш просторно чи лаборант, яка мене заспокоювала і розказувала, як треба лежать і видала спеціальну подушечку, але мені не було страшно і ніщо не стискало. Бачила відгуки, що треба іноді довго чекать, коли видадуть результат. Мені диск віддали зразу в клініці, а результат остеження на пошту прийшов в той же день. Тому думаю, що все залежить від того чи складне обстеження проходиш.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок