logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Гінекологія в Києві — це кращі лікарі-гінекологи TomoClinic, які стоять на варті жіночого здоров'я. Наші кваліфіковані фахівці надають послуги гінекології всіх етапів: огляду, діагностики захворювань (в тому числі й онкологічних), а також оперативної гінекології. Адже для збереження здоров'я жінки важливо вчасно виявити дисфункцію в репродуктивній системі та скласти ефективний план лікування.

Переваги
Сучасне обладнання
Доступна вартість
Повний спектр послуг
Індивідуальний підхід
Комфорт пацієнта на всіх етапах
Висока кваліфікація фахівців

Коли проходити консультацію у гінеколога

Гінекологія займається захворюваннями репродуктивної та статевої систем, що характерні для жіночого організму. Гінеколог спостерігає за станом статевих органів, досліджує і лікує можливі порушення: патології, відхилення у функціонуванні жіночих органів.

До завдань гінекології відносяться також огляди жінок, виявлення порушень в роботі статевої системи та діагностика. Крім цього, у сферу діяльності лікаря-гінеколога входить забезпечення життєдіяльності репродуктивної системи жінки.

Смирнова

Відвідати хорошого фахівця та отримати докладну консультацію гінеколога рекомендується:

 • У період статевого дозрівання. Перший прийом гінеколога для дівчинки вкрай важливий, щоб визначити стан розвитку всіх систем і нормального їх протікання. Первинна консультація допомагає дівчаткам зрозуміти різні процеси свого організму.
 • Перед початком статевого життя. На цій стадії також важливо для молодих дівчат звернутися до гінеколога та проконсультуватися.
 • Перед плануванням вагітності. Необхідно вивчити всі дані, дізнатися про стан організму і можливі ризики, щоб правильно спланувати зачаття. Потрібно виявити можливі інфекції заздалегідь, щоб вони не загострилися під час вагітності та не призвели до ускладнень.
 • Щоб виявити причини безпліддя. Якщо довго не вдається зачати дитину, необхідно також пройти огляд у гінеколога.
 • Якщо з’явилися симптоми менопаузи. Важливо спостерігати у цей час перебіг, а за необхідності гінеколог розробить профілактичні заходи для усунення больових і неприємних симптомів.
 • При виявленні симптомів гінекологічних захворювань.
 • У профілактичних цілях. Здійснювати щорічний плановий огляд у гінеколога — значить піклуватися про своє здоров'я і не допустити ускладнень.

Жінкам рекомендується щорічно проходити профілактичний огляд у гінеколога. Це допомагає своєчасно виявити схильності до онкозахворювань або збої в організмі, щоб почати негайну терапію. Найкраще проходити огляд у приватного фахівця, щоб отримати детальну картину дослідження.

Проконсультуватися у професійного гінеколога в Києві з різних питань можна в медичному центрі TomoClinic. Виконаємо якісно профілактичний огляд і діагностику захворювань жіночої репродуктивної системи.

Симптоми, які вказують на гінекологічні порушення

Практика показує, що на прийом до гінеколога найчастіше приходять не для профілактичного огляду, а з появою симптомів. Водночас навіть маючи симптоми жінки займається самолікуванням: вживають антибіотики, вагінальні препарати або знеболюючі засоби. Наполегливо рекомендуємо не займатися самолікуванням, особливо, якщо виникають симптоми гінекологічних захворювань:

 • болі й дискомфорт внизу живота;
 • кровотечі та кров’яні виділення між менструальними циклами;
 • хворобливі відчуття під час статевого акту;
 • виділення зі статевих органів різних типів: гнійних, білих, із запахом;
 • нерегулярні менструації;
 • рясні або мізерні менструації;
 • проблеми із зачаттям дитини;
 • свербіння та почервоніння в піхву.

Якщо виникають найменші відчуття дискомфорту в зоні статевих органів, потрібно негайно записатися на прийом до гінеколога. 

Можливі захворювання

Лікар-гінеколог оглядає стан статевих органів і робить компетентний висновок. У сферу того, що лікує гінеколог, належить перелік хвороб, пов'язаних зі статевими органами. Гінекологічне дослідження виконують з метою пошуку небажаних проявів в організмі жінок, в її репродуктивній системі.

До таких патологій належать:

 • запальні процеси: вульвіт, вагініт, кольпіт;
 • порушення менструальних циклів;
 • запалення маткових труб або яєчника — аднексит;
 • гіперплазія ендометрію — це явище патологічного розростання клітин слизової оболонки матки;
 • ендометріоз — поширення клітин зі слизової матки за її межі;
 • дисплазія — порушення в структурі клітин матки, що належать до передракових станів;
 • інфекції, які передаються при статевому акті: трихомоніаз, хламідіоз, гонорея;
 • полікістоз — кісти в яєчниках або статевих органах;
 • міома — доброякісна пухлина матки;
 • аномальні відхилення в розвитку статевих органів;
 • безпліддя.

Гінекологічний огляд — це можливість виявити причину дисбалансу або гормонального збою і негайно приступити до лікування. Якщо виявляються серйозні захворювання, лікар-діагност перенаправляє пацієнта до фахівців в галузі онкогінекології.

Онкогінекологія належить до напрямку медицини, яка займається лікуванням доброякісних та злоякісних пухлин органів жіночої статевої системи. Онкогінеколог встановлює і веде лікування передракових станів та новоутворень шийки матки. Лікар-онкогінеколог обстежує жінку, ставить діагноз і підбирає ефективні методи лікування злоякісних новоутворень або доброякісних проявів.

Які використовують методи діагностики

Прийом у гінеколога необхідний, щоб оглянути стан органів та призначити діагностичні маніпуляції для одержання докладного дослідження. Починають зі збору симптомів: що турбує, як протікають менструальні цикли, як проходить статеве життя. Далі виконують огляд в гінекологічному кріслі — обстежують стан піхви й статевих органів.

У TomoClinic використовують всі сучасні методики діагностики гінекологічних захворювань:

 • Кольпоскопію. Цим способом діагностують стан шийки матки: її форму, слизову оболонку і рельєф. Виконують огляд за допомогою лінз, які збільшують зображення у 25 разів. Також проводять цифрову кольпоскопію з виведенням результатів на комп'ютер, де їх можна розглянути й зберегти на нестандартних носіях.
 • Гістероскопію. Проводять таке гінекологічне обстеження для виявлення патологій.
 • Вагінальне або абдомінальне ультразвукове дослідження. Отримання даних про стан внутрішніх органів.
 • Цистоскопію. Цей прийом потрібен для вивчення сечового міхура. Цитологічне дослідження необхідно лише в разі, якщо вам потрібна додаткова інформація.
 • УЗД по гінекології. Це обов'язковий метод діагностики.
 • Біопсію. Отримання й вивчення в лабораторних умовах біоматеріалів.

Ретельний і детальний огляд гінеколога зі збором всіх даних і проведенням лабораторних аналізів з гінекології, дозволяє отримати вичерпну інформацію для складання курсу лікування. Комплексне обстеження у гінеколога необхідно для ефективного лікування гінекологічних захворювань.

Устаткування для діагностики

Досвідчений гінеколог в Києві завжди використовує інноваційні прилади, щоб отримати точні дані. Гінекологічні обстеження в TomoClinic проводять діагностику обладнанням експертного класу. У розпорядженні нашого медичного центру такі апарати:

 • Цифровий кольпоскоп Scaner моделі MK 200. Апарат має високу оптичну роздільну здатність і дозволяє архівувати отримані знімки.
 • Ультразвуковий сканер Toshiba Aplio 500. У ньому присутні широкосмугові датчики та допплерівська функція для васкуляризації пухлини.
 • Електрокоагулятор. З його допомогою здійснюють малоінвазивні заходи: видаляють папіломи й поліпи на геніталіях, виконують петлеву біопсію вульви, піхви, шийки матки та електрокоагуляцію.

Також кабінети наших лікарів-гінекологів в Києві оснащені комфортними гінекологічними кріслами. Самі фахівці використовують якісні гінекологічні інструменти нового зразка.

Методики лікування

Перед призначенням лікування необхідна консультація гінеколога, ретельне апаратне обстеження і здача необхідних аналізів. Відвідування гінеколога передбачає збір анамнезу і бесіду. Після отримання вихідних даних лікар направляє пацієнтку на здачу аналізів. Коли готові результати аналізів та діагностики, гінеколог може видати офіційний висновок і підібрати індивідуальну методику лікування. Під час виявлення захворювань застосовують такі форми лікування:

 • медикаментозні;
 • хірургічне втручання;
 • хірургічні процедури.

Форму лікування призначає лікар після проведення прийому.

Переваги гінекології в TomoClinic

У нашому гінекологічному кабінеті надають якісне обслуговування, яке передбачає:

 1. Повний спектр послуг гінекології: огляди, спостереження вагітності, лікування новоутворень і вакцинацію проти вірусу папіломи людини (ВПЛ).
 2. Комфортну обстановку для консультацій — зручні крісла і розслаблююча атмосфера. Відповідаємо на будь-які питання, консультуємо перед зачаттям і організовуємо первинні прийоми для дівчаток. На консультацію гінеколога ціна у нас стабільна, дивіться вартість в прайс-листі.
 3. Проведення діагностики сучасним обладнанням.

У нас доступна ціна прийому гінеколога і високоякісний сервіс.

Наші лікарі

Рекомендуємо оформити запис до гінеколога в TomoClinic, щоб обстежитися у відповідальних фахівців. Наші лікарі професійно виконують обстеження, визначають гінекологічні або передракові захворювання і призначають методи їх усунення. А також забезпечують шанобливе й уважне ставлення. Якщо у вас виникли додаткові питання, запишіться на консультацію до нашого гінеколога в Києві.

Послуги та процедури

Вiдгуки
Евгения
Каждый год я делаю полный чекап организма. И третий год подряд посещаю одного гинеколога. В TomoClinic замечательный врач-гинеколог, плюс меня подкупило расположение клиники в Киеве, ведь мне не нужно ехать через весь город. Записываюсь всегда через сайт, перезванивают сразу. Прекраснейший врач, которая все расскажет, даст ценные советы и проведет обследование на высшем уровне. Осмотр проходит безболезненно. Консультация длится 30 минут. Мое женское здоровье в норме и я счастлива, что у меня есть постоянный «свой» врач, который может оценить динамику за несколько лет. Цена на осмотр средняя, но я искала качество и успешно нашла. Спасибо вам.
Ганна
Підступність онкології в тому, що довгий час вона не дає про себе знати. Дуже довго мене турбували тривалі місячні та дискомфорт в тазу, і я наважилась на діагностику. Із всіх клінік Києва, я зупинилася саме на клініці Варта. Консультація пройшла дуже комфортно, лікар дуже уважна. При огляді була виявлена патологія, це був рак. Провели всі додаткові дослідження. Почали лікування. Дуже дякую клініці Варта, лікарям та персоналу. Можу сказати одне, з вами не страшно. Зараз я борюсь з хворобою і знаю, що неодмінно ії переможу, адже я в руках надийних лікарів. Хочу зауважити, що в цій клініці дуже лояльні ціни. Дякую вам. Всім, хто читає даний відгук, раджу не зволікати з симптомами, а вчасно проходити огляди, адже хвороба виявлена на ранніх стадіях краще піддається лікуванню. Будьте здорові.
Клавдія
Відвідала гінеколога в клініці Варта, що хочу сказати, те що в клініці працюють справжні професіонали. Консультація пройшла чудово, лікар відповіла на всі мої запитання, огляд не викликав у мене дискомфорту, загалом прийом пройшов дуже душевно. Ще хочеться відзначити ціну на консультацію, вона дуже мене порадувала, у порівнянні з іншими клініками Києва. Дуже рекомендую TomoClinic. Дякую всім за увагу.
Лада
Дякую Людмилі Олександрівні за уважне і доброзичливе ставлення, чуйність, уміння заспокоїти і налаштувати на краще. Компетентність і професіоналізм на вищому рівні!
Ксенія
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Ренкас Є.П. за швидко і правильно поставлений діагноз, і своєчасно розпочате лікування, без якого все могло б закінчитися операцією. Огляд Олена Павлівна провела дуже делікатно. Уже через кілька днів лікування пропали болі внизу живота і пройшли виділення. На повторний прийом я прийшла вже практично здоровою. Дуже рада, що моя проблема вирішилася швидко і з відмінним результатом. Спасибі Вам, Олена Павлівна і всім співробітникам TomoClinic!
Анна
Хочу выразить благодарность врачу-гинекологу Елене Павловне Ренкас за эффективно проведенное лечение! Во время кольпоскопии была обнаружена эрозия шейки матки. Я очень нервничала перед прижиганием, но Елена Павловна нашла нужные слова. и процедуры прошла почти незаметно, с легким ощущением дискомфорта. Рекомендую всем врача и клинику!
Елена
Огромная благодарность моему врачу-гинекологу Виктории Алексеевне Антоненко! Наконец-то я стала мамой! Теперь уже с улыбкой вспоминаю, как пришла к вам уже практически без надежды, что могу стать мамой. Столько лет безрезультатного лечения по другим клиникам! Вы действительно были моей последней надеждой. Я принесла с собой целую кучу анализов. Помню вы посмотрели, усмехнулись и просто сказали, что ребенок обязательно родиться. Путь был долгий и непростой. Но мы все равно победили! Безумно рада, что есть такой врач Антоненко Виктория Алексеевна и “TomoClinic”! Теперь, если возникнут проблемы - только к вам. Спасибо!
Настя М.
Огромное спасибо Ренкас Елене Павловне! Вечером у меня открылось кровотечение, а ближайшая больница находилась на ул. Ломоносова 33/43. Муж быстро отвез меня в эту клинику. Без проволочек и задержек меня осмотрела врач-гинеколог В.А. Антоненко. Она провела все необходимые процедуры (подробности описывать не буду). Дальнейшее лечение решила продолжать здесь. Прекрасная лаборатория, очень быстро дают ответы на анализы. И диагностическое оборудование все современное, а не какое-то столетнее. Спасибо большое! Рада, что волей случая попала в такую клинику. Точно говорят “не было бы счастья, да несчастье помогло”.
Євгенія
Уже тривалий час лікуюся і спостерігаюся у лікаря-гінеколога Людмили Олександрівни Літісевич. Задоволена абсолютно всіма прийомами. Після кожного разу йду з вірою в хороше і з виключно позитивними емоціями. Людмила Олександрівна - уважна і компетентна лікарка. Ситуація у мене непроста - діагностували полікістоз яєчників. Довелося здати безліч аналізів. Пройшла гормональну терапію. Відчуваю постійну підтримку з боку не тільки лікаря, але і інших співробітників клініки. Однозначно рекомендую клініку на вул. Ломоносова 33/43.
Надежда Г.
Долго искала хорошего гинеколога. Коллега на работе подсказала обратиться в Клинику Варта. С первых минут общения Виктория Алексеевна произвела впечатление компетентного и квалифицированного специалиста. Для меня большое значение имеет еще и манера общения врача с пациентом. Так вот, Виктория Алексеевна - очень приятная и коммуникабельная женщина. Процедура осмотра прошла без каких-либо неприятных или болезненных ощущений, врач взяла необходимые анализы и уже через пару дней я начала полноценное лечение. Безмерно благодарна за лечение и профессионализм!
Римма
Слова щирої вдячності гінекологу Л.А. Літісевич. Ось вже дійсно справжній лікар! Ставлення до пацієнтів, професіоналізм - все на вищому рівні!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок