logo
 • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
 • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Гінекологія в Києві — це кращі лікарі-гінекологи TomoClinic, які стоять на варті жіночого здоров'я. Наші кваліфіковані фахівці надають послуги гінекології всіх етапів: огляду, діагностики захворювань (в тому числі й онкологічних), а також оперативної гінекології. Адже для збереження здоров'я жінки важливо вчасно виявити дисфункцію в репродуктивній системі та скласти ефективний план лікування.

Переваги
Сучасне обладнання
Доступна вартість
Повний спектр послуг
Індивідуальний підхід
Комфорт пацієнта на всіх етапах
Висока кваліфікація фахівців

Коли звернутися до гінеколога в Києві

У полі вивчення гінекології - захворювання і патології репродуктивної системи. Лікар оцінює стан статевих органів, визначає причини патологій репродуктивної системи та призначає адекватне лікування. А виявлення порушень та інформативна діагностика захворювань, укупі з дієвим лікуванням, забезпечує нормальне функціонування репродуктивної системи, що тісно пов'язано з нормальним самопочуттям і роботою всього жіночого організму.

Смирнова

Коли варто записатися на прийом гінеколога в Києві?

 • На етапі статевого дозрівання. Важливість ретельного огляду та консультації досвідченого лікаря неможливо переоцінити для оцінки стану репродуктивного здоров'я підлітка. Фахівець відповість на питання, що цікавлять, і допоможе зрозуміти, як працює організм.
 • Перед початком статевого життя. Звертаючись до гінеколога, дівчата отримують вичерпну інформацію про методи контрацепції та допомогу в підборі оптимального засобу.
 • Перед плануванням вагітності. Для мінімізації ризиків оптимально провести комплексне обстеження організму перед зачаттям, причому для двох у парі. Це дасть змогу виключити наявність інфекцій, які можуть нести потенційний ризик для плода.
 • Гінеколог-ендокринолог у Києві допоможе виявити причини безпліддя, якщо протягом мінімум року не вдається завагітніти.
 • Коли проявляються симптоми менопаузи. Досвідчений гінеколог забезпечить контроль над перебігом цього періоду в жінки, а за потреби призначить лікування або ознайомить із профілактичними діями, які зменшать дискомфорт чи болючість симптомів.
 • Для профілактичного огляду, щоб тримати на контролі стан жіночого здоров'я.

Рекомендується не пропускати профогляди у жіночого лікаря. За необхідності фахівець направить на УЗД з гінекології для виявлення можливих порушень і уточнення діагнозу. Фахівці медичного центру TomoClinic виконають точну діагностику, розшифрують результати і підберуть ефективну терапію для усунення причин патології.

Симптоматика захворювань гінекологічного спектра

Більшість пацієнток відвідують лікаря-гінеколога за появи тривожних симптомів, що вказує на розвиток патології. Водночас серйозніших наслідків захворювання для організму можна було б уникнути за умови регулярного профілактичного відвідування гінеколога.

Невідкладний похід до гінеколога показаний у таких випадках:

 • Хворобливі, тягнучі відчуття внизу живота;
 • Кров'янисті виділення між менструацією;
 • Дискомфорт, болючість під час статевого акту;
 • Виділення зі статевих органів специфічного кольору/запаху: білих, зеленуватих, гнійних, з неприємним запахом;
 • Нерегулярні місячні;
 • Надто рясні або мізерні кровотечі під час менструації;
 • Неможливість зачати дитину протягом тривалого періоду незахищеного статевого життя;
 • Свербіж, почервоніння шкірного покриву або слизової піхви.

Дискомфорт, болючість у ділянці статевих органів - підстава, щоб відвідати гінеколога в Києві.

Які хвороби лікує гінеколог

Прийом у гінеколога включає огляд, направлення на обстеження органів малого таза і всієї репродуктивної системи. За результатами досліджень можуть діагностуватися такі гінекологічні хвороби:

 • Порушення, що супроводжуються запальним процесом: вульвіт, вагініт, кольпіт;
 • Порушення менструального циклу;
 • Запалення маткових труб і яєчників - аднексит;
 • Гіперплазія ендометрія - порушення, за якого клітини слизової матки патологічно розростаються;
 • Ендометріоз - поширення клітин слизової оболонки матки за межі локалізації;
 • Трихомоніаз, хламідіоз, гонорея - інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • Полікістоз - множинні кістозні новоутворення в яєчниках і статевих органах;
 • Міома - доброякісна пухлина матки;
 • Аномалії в розвитку органів репродуктивної системи;
 • Безпліддя.

Діагностика гінекологічних захворювань

Прийом у гінеколога - первинний етап, на якому фахівець проводить огляд, збирає скарги та анамнез, призначає подальші обстеження для отримання точного діагнозу. У медичному центрі TomoClinic можна записатися на діагностику, що забезпечує високу інформативність і точність результатів:

 • Кольпоскопія - метод для обстеження та оцінки стану шийки матки. Оцінюють її розміри, форму, стан слизової, рельєф покриву. Огляд проводиться за допомогою лінз, збільшених у 25 разів. Цифрова кольпоскопія передбачає виведення знімків на монітор для більш детального зображення і збереження даних;
 • Гістероскопія - діагностика для виявлення патологій. Показана при підозрах на внутрішньоматкові новоутворення доброякісного або злоякісного характеру, порушеннях менструального циклу, кровотечах під час клімаксу);
 • УЗД з гінекології - вагінальне або абдомінальне для отримання даних про стан внутрішніх органів;
 • Цистоскопія - метод вивчення сечового міхура, застосовується як допоміжний спосіб;
 • Біопсія - лабораторне дослідження фрагмента тканин.

Гінеколог може призначити одне або кілька обстежень залежно від симптомів, клінічної картини та інших чинників.

Обладнання для діагностики в TomoClinic

Для отримання точних даних про стан репродуктивної системи пацієнтки ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання експертного класу:

 • Цифровий кольпоскоп scanner MK200 з високою оптичною роздільною здатністю і можливістю архівування знімків;
 • Ультразвуковий сканер Toshiba Aplio 500 з широкосмуговими датчиками і доплер-функцією для васкуляризації новоутворень;
 • Електрокоагулятор, за допомогою якого наші лікарі проводять малоінвазивні втручання, такі як видалення папілом і поліпів на статевих органах, петльова біопсія вульви, піхви, шийки матки, електрокоагуляція.

Для комфорту наших пацієнтів кабінети оснащені зручними гінекологічними кріслами, а для проведення огляду та інших маніпуляцій на прийомі лікарі використовують сучасні інструменти.

Лікування гінекологічних хвороб

Для вибору методу лікування необхідно отримати результати апаратних обстежень і лабораторних аналізів. На базі отриманих результатів гінеколог у Києві складає висновок і займається підбором схеми лікування, що може включати:

 • Прийом медикаментозних препаратів;
 • Операції;
 • Малоінвазивні хірургічні процедури.

Чому варто звернутися в TomoClinic

Ми надаємо кваліфіковану медичну допомогу, що включає всі аспекти сервісу:

 • Комплекс гінекологічних послуг - огляд, спостереження вагітності, лікування захворювань, вакцинацію від ВПЛ.
 • Комфорт і психологічно сприятлива обстановка для пацієнта. Консультанти дадуть відповідь на всі запитання, що цікавлять.
 • Сучасна і точна діагностика.

Наші лікарі

У TomoClinic ведуть прийом кваліфіковані, досвідчені гінекологи, які регулярно підвищують професіоналізм на спеціалізованих заходах. Ми індивідуально підходимо до лікування кожного конкретного випадку, беручи до уваги клінічну картину та інші фактори. Для запису зателефонуйте нам або скористайтеся формою на сайті..

Послуги та процедури

Вiдгуки
Евгения
Каждый год я делаю полный чекап организма. И третий год подряд посещаю одного гинеколога. В TomoClinic замечательный врач-гинеколог, плюс меня подкупило расположение клиники в Киеве, ведь мне не нужно ехать через весь город. Записываюсь всегда через сайт, перезванивают сразу. Прекраснейший врач, которая все расскажет, даст ценные советы и проведет обследование на высшем уровне. Осмотр проходит безболезненно. Консультация длится 30 минут. Мое женское здоровье в норме и я счастлива, что у меня есть постоянный «свой» врач, который может оценить динамику за несколько лет. Цена на осмотр средняя, но я искала качество и успешно нашла. Спасибо вам.
Ганна
Підступність онкології в тому, що довгий час вона не дає про себе знати. Дуже довго мене турбували тривалі місячні та дискомфорт в тазу, і я наважилась на діагностику. Із всіх клінік Києва, я зупинилася саме на клініці Варта. Консультація пройшла дуже комфортно, лікар дуже уважна. При огляді була виявлена патологія, це був рак. Провели всі додаткові дослідження. Почали лікування. Дуже дякую клініці Варта, лікарям та персоналу. Можу сказати одне, з вами не страшно. Зараз я борюсь з хворобою і знаю, що неодмінно ії переможу, адже я в руках надийних лікарів. Хочу зауважити, що в цій клініці дуже лояльні ціни. Дякую вам. Всім, хто читає даний відгук, раджу не зволікати з симптомами, а вчасно проходити огляди, адже хвороба виявлена на ранніх стадіях краще піддається лікуванню. Будьте здорові.
Клавдія
Відвідала гінеколога в клініці Варта, що хочу сказати, те що в клініці працюють справжні професіонали. Консультація пройшла чудово, лікар відповіла на всі мої запитання, огляд не викликав у мене дискомфорту, загалом прийом пройшов дуже душевно. Ще хочеться відзначити ціну на консультацію, вона дуже мене порадувала, у порівнянні з іншими клініками Києва. Дуже рекомендую TomoClinic. Дякую всім за увагу.
Лада
Дякую Людмилі Олександрівні за уважне і доброзичливе ставлення, чуйність, уміння заспокоїти і налаштувати на краще. Компетентність і професіоналізм на вищому рівні!
Ксенія
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Ренкас Є.П. за швидко і правильно поставлений діагноз, і своєчасно розпочате лікування, без якого все могло б закінчитися операцією. Огляд Олена Павлівна провела дуже делікатно. Уже через кілька днів лікування пропали болі внизу живота і пройшли виділення. На повторний прийом я прийшла вже практично здоровою. Дуже рада, що моя проблема вирішилася швидко і з відмінним результатом. Спасибі Вам, Олена Павлівна і всім співробітникам TomoClinic!
Анна
Хочу выразить благодарность врачу-гинекологу Елене Павловне Ренкас за эффективно проведенное лечение! Во время кольпоскопии была обнаружена эрозия шейки матки. Я очень нервничала перед прижиганием, но Елена Павловна нашла нужные слова. и процедуры прошла почти незаметно, с легким ощущением дискомфорта. Рекомендую всем врача и клинику!
Елена
Огромная благодарность моему врачу-гинекологу Виктории Алексеевне Антоненко! Наконец-то я стала мамой! Теперь уже с улыбкой вспоминаю, как пришла к вам уже практически без надежды, что могу стать мамой. Столько лет безрезультатного лечения по другим клиникам! Вы действительно были моей последней надеждой. Я принесла с собой целую кучу анализов. Помню вы посмотрели, усмехнулись и просто сказали, что ребенок обязательно родиться. Путь был долгий и непростой. Но мы все равно победили! Безумно рада, что есть такой врач Антоненко Виктория Алексеевна и “TomoClinic”! Теперь, если возникнут проблемы - только к вам. Спасибо!
Настя М.
Огромное спасибо Ренкас Елене Павловне! Вечером у меня открылось кровотечение, а ближайшая больница находилась на ул. Ломоносова 33/43. Муж быстро отвез меня в эту клинику. Без проволочек и задержек меня осмотрела врач-гинеколог В.А. Антоненко. Она провела все необходимые процедуры (подробности описывать не буду). Дальнейшее лечение решила продолжать здесь. Прекрасная лаборатория, очень быстро дают ответы на анализы. И диагностическое оборудование все современное, а не какое-то столетнее. Спасибо большое! Рада, что волей случая попала в такую клинику. Точно говорят “не было бы счастья, да несчастье помогло”.
Євгенія
Уже тривалий час лікуюся і спостерігаюся у лікаря-гінеколога Людмили Олександрівни Літісевич. Задоволена абсолютно всіма прийомами. Після кожного разу йду з вірою в хороше і з виключно позитивними емоціями. Людмила Олександрівна - уважна і компетентна лікарка. Ситуація у мене непроста - діагностували полікістоз яєчників. Довелося здати безліч аналізів. Пройшла гормональну терапію. Відчуваю постійну підтримку з боку не тільки лікаря, але і інших співробітників клініки. Однозначно рекомендую клініку на вул. Ломоносова 33/43.
Надежда Г.
Долго искала хорошего гинеколога. Коллега на работе подсказала обратиться в Клинику Варта. С первых минут общения Виктория Алексеевна произвела впечатление компетентного и квалифицированного специалиста. Для меня большое значение имеет еще и манера общения врача с пациентом. Так вот, Виктория Алексеевна - очень приятная и коммуникабельная женщина. Процедура осмотра прошла без каких-либо неприятных или болезненных ощущений, врач взяла необходимые анализы и уже через пару дней я начала полноценное лечение. Безмерно благодарна за лечение и профессионализм!
Римма
Слова щирої вдячності гінекологу Л.А. Літісевич. Ось вже дійсно справжній лікар! Ставлення до пацієнтів, професіоналізм - все на вищому рівні!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок