logo
  • Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
  • Сб.: з 9:00 до 18:00
logo

Трепан-біопсія – це одна з найпрогресивніших методик забору біологічного матеріалу, яка знайшла широке застосування у сфері діагностичних заходів щодо виявлення та лікування онкологічних захворювань у всьому світі.

Трепан-біопсія - це малоінвазивний метод, при якому забір біологічного матеріалу проводиться за допомогою спеціального інструменту - біопсійного пістолета і порожнистої голки середнього діаметра з краями, що мають різьблення, що носить назву трепан.

Така голка вкручується в патологічно змінені тканини, а потім вилучається з них, внаслідок чого кромка різьблення голки зрізає досить великі фрагменти видозміненої структури, які досліджують гістологічно (тобто дивляться під мікроскопом).

З допомогою цього дослідження може здійснюватися як діагностика, а й функціональне лікування деяких захворювань молочної залози, як-от, кіста. Процедура здійснюється безболісно (під місцевою анестезією) та малоінвазивно, що не потребує накладання швів та дозволяє використовувати цей метод без госпіталізації для якісного дослідження новоутворень різних локалізацій: молочні залози, м'які тканини, периферичні лімфатичні вузли тощо.

phone
Записатися на консультацію
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок