Головна/Наші лікарі/Діана Митро
mutro

Митро Діана

Клінічний онколог

Хіміотерапевт

Навчалася на медичному факультеті Ужгородського національного університету з 2010 по 2016 рік. Наступні два роки працювала за фахом в Сумському обласному клінічному диспансері лікарем-інтерном хіміотерапевтичного відділення.

Діана Митро стала учасником декількох провідних науково-практичних конференцій. Наприклад, «Інновації діагностики та лікування хворих на злоякісні новоутворення» у Києві на базі Національного інституту раку МОЗ України та «Сучасний погляд на хірургічне лікування раку ободової кишки» у Харкові.

Їй довелося брати участь і в науково-практичних конференціях з міжнародною участю: «Актуальні питання діагностики та лікування раку шийки матки» у Києві на базі Національного інституту раку МОЗ України, «Діагностика та персоніфіковане лікування хворих на рак молочної залози».

В 2018 році Діана відвідала VI Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні» в Ірпені та наукову конференцію «Сучасні підходи в імуноонкології та променевій терапії в лікуванні злоякісних новоутворень», що відбулася в Одесі.

Спеціалізація Клінічний онколог
Стаж роботи 7 років
Поставити запитання
Досвід роботи
Освіта
Конференції та зʼїзди
Асоціації
Сертифікати

Досвід роботи

ОКЗ « Сумський обласний клінічний диспансер», м. Суми Посада: лікар-інтерн хіміотерапевтичного відділення Період роботи: 01.08.2016 — 30.10.2017

Освіта

“Ужгородський національний університет”, медичний факультет

Конференції та зʼїзди

1. VI Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні», Ірпінь, березень 2018 рік.
2. Науково-практична конференція «Сучасні підходи в імуноонкології та променевій терапії в лікуванні злоякісних новоутворень», Одеса, листопад 2018 рік.
3. Науково-практична конференція «Продовжити життя пацієнтам з раком легень: коли недосяжне стає можливим», Київ, 23 березня 2019 рік
4. ESMO Breast Cancer Virtual Meeting 2020 23 – 24 May
5. ASCO 2020 Virtual symposium May 29–31
6. ФАХОВА ШКОЛА «UKRAINEONCOGLOBAL-2020» 15 липня 2020
7. IV-й Міжнародний конгрес з інфузійної терапії 12-13 жовтня 2020 р.
8. Психоонкологія: від профілактики до реабілітації 10 жовтня 2020 р.
9. Фахова школа «UkraineOncoGlobal-2020.
10. 17th St. Gallen International Breast Cancer Conference Virtual event, 17 – 21 March 2021 11. XIV З’їзд онкологів та радіологів України, Національний інститут раку, жовтень 2021 рік

Асоціації

дійсний член Європейського товариства медичних онкологів (ESMO)

Сертифікати

До своєї роботи в Українському Центрі Томотерапії з 2018 року Діана успішно пройшла інтернатуру в Харківській медичній академії післядипломної освіти на кафедрі онкології та дитячої онкології, клінічної онкології.

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  гинеколог 2
  news img

  Залишились питання?

  Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

   запит київ
   До верху